54654

Видео | Гледачите на Јелена денеска јадат полнети пиперки за ручек

 

Чиста случајност - денес сите јадат полнети пиперки

 

"Вип Сезона" е попладневна кулинарска емисија на Канал 5 телевизија во која познатите личности приготвуваат по некој специјалитет. На крајот на неделата, гледачите се тие што гласаат за омилениот рецепт, односно омилената јавна личност од таа недела. Па така, изминативе денови можност да приготват некое интересно јадење имаа водителот Ване, пејачот Дарко Илиевски и Марин Бабиќ.

 

Jelenapuneti

 

Гледачите кои се јавуваа кај Јелена, во најголем број, гласаа за Ване, а низ муабетите со Јелена, интересно беше што тоа гледачите денеска приготвиле за ручек. Ден четврток - очигледно резервиран за полнети пиперки.

 

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Mins

300x300 Min

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Bannerprimetime

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012