54654

Вечерва, гласаме и за македонската учесничка во „Ѕвездичките на Гранд“

 

СМС со текст 10 на 145 333 - за победа и во Ѕвездичките

 

По победата на македонските кандидати во "Никогаш не е доцна" и "Ѕвездите на Гранд", време е за победа и во третото шоу од продукцијата на Гранд. Време за победа на македонската учесничка Благца Ѕунѕуровска во "Ѕвездичките на Гранд".

 

Blagicaglasanje1

 

Вечерва гласаме за нашата Македонка. Вечерва испраќаме СМС пораки за Благица, како што вчера го направивме тоа за Ристе.

 

 

По многу позитивни коментари и громогласни аплаузи во текот на овие месеци, нашата кандидатка стигна до големото суперфинале. Вечерва, 21 часот на Канал 5 - Македонија ја бодри Благица Ѕунѕуровска!

 

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Mins

300x300 Min

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Bannerprimetime

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012