54654

Се подготвува трета сезона и се проширува тимот на „Фчершни новости“

 

Прочитај како да станеш дел од Фчерашни

 

Се појавија ненаметливо, а за кратко време успеаа да придобијат многу фанови, благодарение на интересната критика што ја упатуваа преку емисијата. Наскоро започнува трета сезона од "Фчерашни новости", а екипата на емисијата се проширува и избира нови репортери, актери, презентери.

 

Fcerasnsprema3

 

Доколку некој од вас сака да стане дел од тимот на Фчерашни, треба да испрати кратко видео на меилот на емисијата, а на кое ќе глуми, изведува скеч, презентира, имитира некого или едноставно ќе сподели зоѓшто сака да е дел од новата сезона. Најдобрите кандидати ќе бидат контактирани од страна на екипата на Фчерашни.

 

Дани | ТВ Пакет

Tropico 300x250

1111bebe Humanitarna

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012