54654

Во српско реално шоу на Пинк, дел од учесниците ќе биде и бебе

 

Скандал - сопствениците на Пинк внесуваат бебе на фармата

 

Последната вест која доаѓа од Пинк телевизија ја разбранува српската јавност. Имено, за неколку дена на розовата телевизија покрај десетици турски серии кои ги емитуваат секојдневно, започнува и ново реално шоуа "Задруга", налик "Фарма".

Како и во Фарма, така и во Задруга ќе има буквално сѐ и сешто. Учесници од најнизок ранг - старлети, пропаднати пејачи, риалити фаци. Но, она кое прв пат се случува е тоа што Митровиќи, сопствениците на Пинк во куќата во реалното шоу внесуваат осум месечно бебе.

 

Bebevopink1

 

Веста ги шокираше сите во Србија. Контроверзниот брачен пар Митровиќ наводно пред некој период го посвоиле ова бебе со цел да го внесат во реалното шоу, и се обврзуваат дека на детето нема ништо да му фали во текот на шоуто и дека ќе биде заштитено од сѐ што ќе се случува на имотот.

 

Bebevopink2

 

Српските медиуми веќе шпекулираат дека се појавиле и биолошките родители на бебето кои се во преговори за влегување на имотот, а има и такви шпекулации кои говорат дека Пинк планира да го израсне детето пред тв камерите, односно тоа да биде дел од реалните шоуа кои ќе ги емитуваат во наредните 18 години.

 

Дани | ТВ Пакет

Tropico 300x250

1111bebe Humanitarna

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012