54654

Гејм шоуто „Сè или нешто“ продолжува со нова сезона на Сител

 

Понудата важи - продолжува лиценцираниот квиз на Емоушн

 

Најгледаната македонска продукција во последните седум години - гејм шоуто "Сè или нешто" се враќа со нова сезона на Сител телевизија. Од понеделник, 18 септември, во стандардниот термин 18 часот, Лила ќе ве забавува со нови натпреварувачи и нова потрага по милионот.

 

Seilinesto18sept

 

Дали оваа сезона конечно по толку време ќе го имаме првиот телевизиски милионер? Ќе може ли некој да го победи банкарот и да ја освои милионската сума? Од понеделник до петок, нешто пред 18 часот започнува "Сè или нешто" со Лила.

 

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012