54654

Нова сезона од кулинарското шоу „Брза кујна“ во 17 часот на Сител

 

"Ready, steady, cook" со трета сезона на Сител

 

Лиценцираното кулинарско шоу на Сител телевизија, "Брза кујна" продолжува со нова сезона од понеделник, 25 септември со почеток во 17 часот.

 

Brzakujnatretasez2

 

Водителката Александра со веќе познатите готвачи ве очекуваат со нови брзи рецепти, нови натпреварувачи и нова доза на забава и игра.

 

Brzakujnatretasez1

 

Секој што знае да готви, креативен е и брз, може да се пријави во Сителовата верзија на "Ready, steady, cook" на добропознатиот телефонски број 02 / 3 116 566.

 

Дани | ТВ Пакет

 

300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012