54654

„Во центар“ на Васко Ефтов од недела ќе се емитува на Алфа телевизија

 

Васко Ефтов се враќа на малите екрани

 

Најгледаната политичка емисија за минатата сезона, "Во центар" продолжува со нова сезона од недела, 8 октомври. Емисијата на Васко Ефтов се сели на Алфа телевизија и ќе се емитува секоја недела во 21.45 часот.

 

Vaskonaalfa

 

Претходно, "Во центар" се емитуваше на Канал 5 телевизија, но емисијата беше тргната од програмата во мај годинава.

 

Дани | ТВ Пакет

1 300

300x300 Mins

300x300 Min

300x300 Min3

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Bannerprimetime

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012