54654

Видео | Ако сте ја заборавиле „300 лошка“, тука сме да ве потсетиме

 

Не е зоолошка, туку Триста лошка ?

 

Сигурно досега сте го погледнале видеото, можеби и многупати. Но, како телевизиски портал си земаме за право да ве потсетиме уште еднаш и да ве насмееме уште еднаш, сега кога малку и спласна целата еуфорија со овој исечок од гејм шоуто "Среќни луѓе".

 

300loska

 

"300 лошка" е моментот кој ќе остане запаметен од ова шоу, делот од играта во која едниот натпреварувач го чита зборот, а другиот со слушалки, чита од усните на првиот.

Но, она што останува да се памети е зборот кој натпреварувачот го прочита сосема погрешно. Проследете го видеото и уште еднаш насмејте се за крајот на овој викенд :

 

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012