54654

„Живот со стил“, овојпат како ток - шоу продолжува на ТВ 24

 

Елена Стефановска се враќа на ТВ 24 со седма сезона

 

Elenasedmasez1

 

Од оваа сабота се враќа познатата емисија "Живот со стил" со својата седма сезона на ТВ 24. Она што е новитет е што концептот на емисијата ќе биде како ток шоу, во кое со неколку гости ќе се зборува за најразлични теми поврзани со секојдневниот живот и нивниот живот со стил.

 

Elenasedmasez2

 

Од оваа сабота, Елена Стефановска во 20:45 часот продолжува со нови емисии на "Живот со стил", каде ќе продолжи да зборува за жените, за моќта, за кариерата. Гостинки во првата емисија од шоуто ќе бидат Викторија Лоба, Ирена Спировска и Драгана Левенска.

 

Дани | ТВ Пакет

Tropico 300x250

1111bebe Humanitarna

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012