54654

Емисијата на Миленко Неделковски продолжува на Алфа, секоја сабота

 

"Миленко Неделковски Шоу" продолжи на Алфа

 

Од оваа сабота, емисијата на Миленко Неделковски повторно ја гледате на Алфа телевизија во 23 часот.

 

Milenkonaalfa1

 

Во тек е 12-тата сезона од познатата дебатна емисија, која со над 450 емисии се емитуваше сите овие години на фреквенцијата на Канал 5. Од пред неколку месеци, емисијата направи трансфер на ТВ Алфа.

 

Дани | ТВ Пакет

1 300

300x300 Min3

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Bannerprimetime

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012