54654

Кои познати сестри се вечерва на гости кај Елена во „Живот со стил“ ?

 

Сабота, 20.45 часот, саботно шоу со Елена Стефановска

 

Сабота и недела навечер, доколку  не ви се слуша повторно политика, доколку не ви се гледа драматична турска серија или српска емисија, тогаш ТВ 24 нуди македонска продукција. И тоа забавни телевизиски шоу програми. Сабота е ден за Елена и "Живот со стил", а недела од сега ќе се емитува Драган Б. Костиќ и неговата нова тв емисија.

 

Zivotsostilnataliadica

 

Вечерва кај Елена на гости се трите сестри Натали Грубовиќ, Марија Грубовиќ и Радица Грубовиќ, кои беа доста атрактивни за телевизиските камери до пред некоја година. Што се случува со сестрите Грубовиќ? Каде е бинго девојката Натали и што интересно ќе кажат Грубовиќи, гледаме вечерва во 20.45 часот на ТВ 24.

 

 

Дани | ТВ Пакет

Tropico 300x250

1111bebe Humanitarna

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012