54654

Нова oбразовна емисија „Инфотин“ секоја сабота на МТВ 1

 

Нова телевизиска емисија за трудот и желбите на учениците

 

Infotinmtv24mart

 

За желбите и идеите на младите ученици, за креативниот дух и иновативноста на младите генерации ќе зборува новата едукативна емисија на Прва, "Инфотин". Секоја сабота во 13.25 часот на МТВ 1 , "Инфотин" ќе ги емитува средбите со вредните ученици од различни средни училишта :

 

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012