54654

Промоција на новиот сингл на Темпера во „Македонија наутро“ на МТВ

 

Во понеделник во утринската на Прва :

 

Makedonijanautro15042018

 

Понеделник, 16ти април, гледачите на Македонската телевизија се будат со утринската програма "Македонија наутро". Секое утро различни корисни информации за исхрана и здравје, промоции на музички и филмски достигнувања, како и разговор во студиото со гости од различни профили. Утре наутро, нешто повеќе за ѓумбирот, промоција на новиот проект на Темпера и интервју :

 

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012