54654

Контактна емисија за телефонски јавувања започнува и на 1 тв

 

Гледачите ќе добијат по 1 една минута на 1 тв

 

Контактната емисија "1 минута на 1 тв" од понеделник до петок во 19.15 часот. Коментарите и забелешките на гледачите веднаш по „Студио 1“.

 

Ednaminutana1tv1

 

Од понеделник, контактната емисија „1 минута на 1ТВ“ во ист формат, но со нов термин. Телевизија 1, по примерот на останатите телевизии, ги отвора телефонските линии за да го искажете својот став за актуелните проблеми и политички теми.

Она што ве засега може да го кажете и на 1 тв од сега на телефонскиот број 02 30 55 551.

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012