54654

Понеделник во „360 степени“: Заев воздржан пред средбата со Ципрас

 

Вечерва од 22:30 часот во „360 Степени“ на ТВ Алсат-М ќе гледате :

 

- Заев воздржан пред средбата со Ципрас наспроти грчкото МНР: прашањата стигнаа до јадрото, време е да се разговараат на највисоко ниво;

- суспензивното вето на Иванов и договорот за името - како ќе постапи шефот на државата;

 

36014maj20181

 

- во Македонија има државни институции со еден вработен кого го раководат 11 лица - директор и по 5-мина членови на управен и надзорен одбор;

- нови поплаки од партиите за суспендираното државно финансирање - дали Државниот завод за ревизија го губи кредибилитетот;

- нова „Саботажа“.

 

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012