54654

Видео | Рекламна кампања на дечињата од емисијата со Ивце Пивце

 

Што го буди детето кај вас ?

 

Давид и Каја, децата од телевизиската емисија на Ивце Пивце во интересна рекламна кампања. "Што го буди детето кај вас" и "Дали некогаш се чувствувате како дете" се прашањата што ги поставија слатките дечиња во паркот на големите родители, а за возврат им подарија слатко задоволство.

 

Ivcepivcedavidkajamleko1

 

Во потрага по вистинските деца, некогаш забораваме како е да се биде дете. Ова видео ве потсетува токму на тоа :

 

"Горе долу - сите сме еднакви" е детската емисија на Ивце Пивце која на Телма се емитува секој викенд.

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012