54654

Последно изненадување на последниот ден!

Последниот ден на островот Костарика го открива и последното изненадување за учесниците во шоуто „VIP Survivor“. На големата тројка ќе им се придружи уште еден финалист. Во вечерашното издание ќе дознаеме кој е среќникот.

 

Survi

 

А кога сме кај финалето, хрватската РТЛ телевизија најавува дека таа вечер на шоуто што ќе се одржи во сабота, во 21 часот, во Белград, свој прв настап по долгата пауза ќе го има хрватската ѕвезда Северина.

 

Severina Copy16

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012