54654

Беквалац го засени Балканот со вчерашниот настап!

Bekvalac Topovi6

 

Пејачката Наташа Беквалац, вчеравечер беше ексклузивен гостин во финалето на „VIP Survivor“. Покрај тоа што ја бодреше сестра си Кристина, премиерно за балканските телевизиски гледачи ја испеа песната „Позитивна сам“. Краткото здолниште и „жешката“ кореографија никого не оставија рамнодушен, прекрасната пејачка ги истакна градите и задникот како никогаш досега. Погледнете го нејзиниот настап кој од вчера се вбројува меѓу најгледаните видеа на Јутјуб.

 

 

Северина на истото шоу настапи нешто подоцна, а секако и таа не заостана со популарноста на својот настап што беше најавен како прв по нејзиното породување. Заводлива како и секогаш, и со разиграна песна како и обично. Северина со својата „Италијана“ исто така направи над 40.000 прегледи на Јутјуб за само 24 часа.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012