54654

Лезбо тројка - Александра, Станија и Ава!

Stanija I Aleksandra 1

 

Прославата по повод завршувањето на реалното шоу „VIP Survivor“ беше заокружена со сочни лезбо бакнежи, јавува порталот на „Бекстејџ“. На журката што се одржала на сплавот „Фистајлер“ двете старлети Александра и Станија на секои пет минути се бакнувале во уста, а потоа и се нафрлиле и на миленичката на публиката, Ава Карабатиќ. Станија за Александра изјавила дека е феноменална, и доколку била машко нема да размислувала за да биде со неа, но ни Накова не останала рамнодушна. Таа изјавила дека Станија одлично се бакнува. Во продолжение погледне го „жешкото“ видео.

 

 

Stanija I Aleksandra 3

 

Stanija I Ava 11

 

Stanija I Ava 2

 

Stanija I Ava 3

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012