54654

Јазикот на Ава обожува да лови муви!

Ava Jazik

 

Популарната старлета Ава Карабатиќ неодамна го прослави својот 24-ти роденден во еден клуб во Белград. На прославата, покрај нејзините најблиски, беа поканети и дел од учесниците на „VIP Survivor“ меѓу кои Влада, Алекс, Милан, Јелена, Огњен и други. Додека старлетата се забавуваше, до неа дојдоа камерите на Prva TV пред кои изјави дека според неа, најлоши жени во шоуто биле Станија и Александра. Ава беше во пијана состојба и никако не успеваше да го контролира својот јазик што постојано висеше надвор од нејзината уста. Камерите го забележаа тој дел, а монтажерите интересно го искористија. Погледнете во видеото подолу.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012