54654

Ава Карабатиќ заврши во лудница!

Ава Карабатиќ минатиот петок заврши во психијатриска болница!

 

Cfb70e48 2b15 48be B390 32256e6dd3fa

 

Иако многумина помислија дека се работи за некој голем проблем, и оти таа е задржана на надгледување, учесничката од „VIP Survivor“ демантираше се. „Имав проблеми со спиењето после шоуто и ми требаше совет и некакви таблети што ќе ме доведат во ред. Тоа што луѓето кај нас живеат во петти век и мислат дека си за во лудница ако побараш совет од психијатар или психолог, не сакам да го коментирам. А и на крајот, сите знаат дека јас сум многу луда, па оваа вест и не би требало да биде сензација“, рече старлетата.

 

49a6e99c 6896 47d1 95ea C534874b0e18

 

Сепак, симпатичната русокоса девојка откри дека нејзината несоница не е поврзана со Владо Вуксановиќ. „Тоа има врска со него колку што јас имам врска со менувањето на годишните времиња“, во свој стил изјави Ава.

 Chris | ТВ Пакет


300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012