54654

Ѕвездите од „Survivor“ уживаат во Македонија

Овие денови скопските шемаџии имаат можност да се дружат со ѕвездите од реалното шоу „Survivor“ во најпознатите клубови низ метрополата на Македонија. Старлетата Станија Добројевиќ на Твитер објави заеднички фтографии со Влада и Огњен, поранешните цимери од Костарика.

„Во Македонија сме на гости кај Жаре Бербер. Ги посетуваме клубовите и одлично се забавуваме, а ќе одиме и во Охрид“, напиша скандалозната  старлета, која на островот вети дека никогаш повеќе нема да зборува со Жаре, а сега престојува во неговиот дом.

 

Stanija.jpg500

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012