54654

Учесниците од Х Фактор распалија по Фејсбук - „Ни дадоа само по 100 евра“

 

Скандал во пресрет на новата сезона на Х Фактор.

 

XF WEB EP02Cela.mp4 Snapshot 00.06.51 2013.11.05 09.28.16

 

Откако продукцијата на „Х Фактор Адриа“ ги избриша сите видеа што беа постирани на Јутјуб, односно настапите на минатогодишните учесници во шоуто, дел од нив почнаа јавно да зборуваат за се она што се случувало зад камерите. Имено, условите на финалистите не биле воопшто идеални, а за нивните смешни хонорари од „турнејата“ допрва ќе читате. Фифи и Харис се првите кои одлучија да го прекинат молкот. Тие сметаат дека бришењето на видеата ја прелило чашата и затоа одлучија публиката на популарното шоу да знае што всушност се случувало таму. Ги возеле во смрдливи автобуси, не им обезбедиле храна, стилистите ги навредувале па морале физички да се пресметаат со нив, во продолжение се Фејсбук статусите на двајцата учесници.

 

354646

4644

 

 

Haris Cato X Factor1

 

4655775

 

 

300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012