54654

Твитајте за „Х Фактор“ и својот твит прочитајте го на Сител телевизија

 

„Х Фактор +“ е нова емисија на Сител телевизија која се занимава со случувањата околу музичкото шоу „Х Фактор“. Се емитува од понделник до четврток веднаш по последниот Дневник на Сител телевизија, а водител на истата е Снеже Велков. Во минутите посветени на она што се случува зад сцената на „Х Фактор“ ќе дознаете нешто повеќе за учесниците од Македонија, ќе го запознаете жирито во едно поинакво светло, а тука се и твитерџиите на кои секоја вечер ќе им биде отстапен простор. 

Твитатје за „Х Фактор“ на хаштаг #хфактор и #xfactoradria вечерва за време на емитувањето на новото издание и прочитајте го својот твит на Сител телевизија веќе следната недела.

 

Xfaktor3454535

354646

 

300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012