54654

Изненадување!!! Четвртиот водител на Х Фактор е Николина Пишек

 

Во пресрет на првото live издание на „Х Фактор“ кое ќе се случи во недела и ќе се емитува на Сител телевизија, ве известуваме дека четвртиот водител на ова шоу ќе биде популарната Николина Пишек. Оваа сексипилна водителка нам позната по шоуто „Операција Триумф“ ќе биде одлично освежување на големата сцена.

 

Pisek 14 E1350064463350 640x320

 

Потсетуваме дека минатогодишната водителка на шоуто беше Ана Грубин, а двете заедно беа дел од незаборавната водителска четворка на музичкото шоу „Операција Триумф“ кое за жал никогаш не доживеа втора сезона.

 

1210

 

Ceca Pomal

16426532 421962608135954 1248849644 N

16426800 10211012443882791 375250880 N

Koncert Boris

 

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Bannerprimetime

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012