54654

Видео | Лозано ја испеа песната за новата реклама на Кока Кола

 

Погледнете ја новата празнична реклама на Кока Кола

 

Kokakolareklama

 

Празници се ближат. Она што дефинитивно го симболизира почетокот на празниците и шмекот на новогодишната атмосфера се рекламите на Кока Кола. Во најновата реклама на Кока Кола, македонскиот поп пејач Влатко Лозаноски - Лозано ја пее празничната песна, а како тоа звучи, слушнете и видете во рекламата :

 

 

Дани | ТВ Пакет

 

Ceca Pomal

16426532 421962608135954 1248849644 N

16426800 10211012443882791 375250880 N

Koncert Boris

 

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Bannerprimetime

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012