54654

Видео | Што може да ѝ направат весели гости на една вазна?

 

Немој, не ме прашувај каде ли се парите ...

 

Prasajgisvciracite

 

За добро викенд расположение, ќе ве насмееме со едно интересно видео. Кога е снимено, немаме информација. Очигледно е дека се работи за некоја семејна прослава, на која главните улоги... малку претерале со алкохолот, или можеби чисто веселбата ги понела.

 

 

Дани | ТВ Пакет

 

Tropico 300x250

1111bebe Humanitarna

1111ivan Baner

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012