54654

Цеца како снежната кралица во новиот спот за баладата „Невиност“

 

Ѕвездата на Пинк како ледена кралица во новиот спот

 

Коментарите на Балканците се дека одамна не доживeле толку минусни зимски температури како што се случуваат оваа година. Цената на зимата, па и на славата, ја плати и популарната српска дива Цеца која сними спот за баладата "Невиност" токму на најниските јануарски температури.

 

Cecanevinost

 

Спотот се снимаше на една бензиска станица во Србија од страна на Токсик продукција, а песната е дел од нејзиниот најнов албум "Автограм" кој излезе минатата година. Во спотот се појавува и еден манекен, кој потсетува на Џон Сноу од "Game of thrones".

Во продолжение погледнете го видеото :

 

 

Дани | ТВ Пакет

Tropico 300x250

1111bebe Humanitarna

1111ivan Baner

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012