54654

Фото | Весна Бејби и Џамбазов со честитка за Велигден од Крушево

 

Партнерите од "Брачна игра" во градот на најголемата музичка икона

 

Bejbikrusevo1

 

Популарните македонски актерски имиња Весна Бејби Петрушевска и Игор Џамбазов го честитаат престојниот голем христијански празник. Двајцата пријатели се во Крушево од каде преку слика и порака, упатија честитка до сите верници :

 

Bejbikrusevo2

 

Од фотографијата може да забележи дека Игор и Весна носат маица со ликот на Тоше Проески, кому му беа едни од најблиските пријатели и најголемите поддржувачи.

 

Дани | ТВ Пакет

Tropico 300x250

1111bebe Humanitarna

1111ivan Baner

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012