54654

Главната актерка од серијата „Забранета љубов“ е убиена

 

Од неодамна на Сител телевизија се емитува латино-американската серија „Забранета љубов“ која е римејк на турската серија „Ask i memnu“. Убавата Бјанка, главниот лик, веќе ги освои срцата на гледачите, но малкумина знаат за нејзината кариера и за нејзиниот приватен живот.

 

Monica Spear Asesinada

Поранешната мисица на Венецуела, за жал, беше убиена во 2014-та година заедно со својот сопруг. Нивниот автомобил се расипал на автопатот меѓу Пуерто Кабељо и Валенсија и се претпоставува дека се убиени додека покрај патот ја чекале влечната служба.

Единствениот сведок на двојното убиство беше нивната тогаш петгодишна ќерка, која беше со нив во автомобилот. Девојчето имало полесни повреди поради кои завршило во болница.

 

Pasion Prohibida Keyart


Полицијата потврди дека мотивот на убиецот бил кражба.

Серијата се емитува секој работен ден на Сител во 10:30 часот.

 

Monica Spear Foto 02

 

 

Tropico 300x250

1111bebe Humanitarna

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012