54654

Фото | Популарната водителка на Сител наполни 46 години

 

Водителката на "Сѐ или нешто" со роденденска забава

 

Lila461

 

Познатата македонска џет сетерка Лила Стојановска вчера го прослави својот 46-ти роденден. Ѕвездата на телевизија Сител и водителка на најгледаното гејм шоу последниве седум години, од година во година изгледа сѐ помладо и помладо, а енигмата за нејзината убавина се крие во позитивната енергија, добриот дух и негата која си ја пружа постојано.

 

Lila462

 

ТВ Пакет од сѐ срце ѝ го честита роденденот на Лила и ѝ посакува уште многу години среќа, здравје и љубов.

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012