54654

Викенд смеа | „Биг бос, стално е во Армани и врти ресторани“

 

В и д е о :

 

Bigbos

 

ТВ Пакет во соработка со Gledy ви понудува малку смеа и забава за овој викенд. "Big boss" на Адријана Кеш одлично се вклопи во приказната за веселите Роми. Погледнете го видеото :

 

 

Дани | ТВ Пакет

1 300

Tropico 300x250

Baner Idance

300x300 Min3

Bannerprimetime

11111118938013494571643383

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012