54654

До -50% предновогодишно шопинг изненадување во Драма Студио

 

Љубителите на модата може да ја започнат својата предновогодишна шопинг магија на 16ти декември, сабота, во Драма студио. Познатите Love Cats ќе може да си ги купите 2 за -30%, колекцијата Love Cats Ready to wear дури на 50% и колекцијата Concept 2020 која беше претставена на Модната Недела во Скопје ќе ви биде на -20%.

 

23167586 1690746590995717 4096843978135182607 N 620x330

„Ние во Драма студио сакаме нашите клиенти да ги изненадуваме постојано со креации на облека и накит кои ќе бидат намалени до -50% со цел да ја испратат старата 2017 и да ја започнат новата модна 2018 година. Среќни празници ќе ви посакаме со дегустација на новите разновидни и вкусни слатки во градот Cookies&Cakes“ велат од Драма Студио.

Модниот дизајнер Ивана Кнез најавува за 2018 година ново модно поглавје на Драма кое ќе биде предизвик за тимот и за нејзините клиенти.

22366422 1672150246181424 2440660488302717613 N

22308858 1652866448117065 924340780796309873 N

23518980 1702874903116219 6513332361907199381 N

SILVER 5

Tropico 300x250

1111bebe Humanitarna

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012