54654

Smile Party vol.9 со DJ Љубиша и DJ Neox во петок во Битола

 

12-ти јануари, петок, Битола на журка

 

По повод новогодишните празници, организаторскиот тим на Smile party, ви организира луда и незаборавна забава за излез од вашето секојдневие.

 

Smilepartyvol91

 

Во битолскиот клуб "Расчекор" се најавува забава со која ќе се започне оваа 2018-та година, а за која велат дека ќе понуди енергија со која сите ќе ја ослободат душата, ќе уживаат и ќе се забавуваат. Традицијата во овој клуб оваа година продолжува со DJ Ljubisha и DJ NEOX, ден пред Стара Нова година.

 

Smilepartyvol92

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012