54654

Боки 13 уште еднаш покажа колку вреди - портрети за вечна слава

 

Боки со неверојатен гест :

Портрети за семејствата на трагично загинатите деца кај Смилковското Езеро

 

Bokismilkovski1

 

Македонскиот шоумен и најголем хуманитарец во македонскиот шоу биз изненади со уште едно хумано ремек дело. Боки 13, за време на најголемиот христијански празник, оддава голема чест и почит кон нашите деца, убиени кај Смилковското езеро пред точно пет години. Нема што да објаснуваме и дебатираме, доволно е да ги прочитате неговите статуси и да видите за што се работи. Секоја чест, Боки!

 

Bokismilkovski4

Bokismilkovski2

Bokismilkovski3

 

 

Дани | ТВ Пакет

Tropico 300x250

1111bebe Humanitarna

1111ivan Baner

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012