54654

Тимот на ТВ Пакет ви посакува среќна и успешна Нова 2018-та година!

 

Драги читатели, Среќна Нова Година !

 

ТВ Пакет на сите свои читатели им ја честита Новата 2018-та година со желби за многу повеќе здравје, многу поискрена љубов, бескрајна среќа и успешна година што претстои. Интернет порталот и во иднина останува ексклузивен во однос на сите новости поврзани со телевизиските содржини во Македонија и регионот, обидувајќи се да ги покрие сите вести во телевизиската сфера.

 

Tvpaketcest20181

 

Единствени во стилот и едни на пазарот, ТВ Пакет и во новата година продолжува да биде дежурен следач и критичар на сите телевизиски програми, сѐ со една единствена цел - да ја подигне свеста на македонските телевизиски канали во насока на подобрување на квалитетот на содржините.

Бидете со нас и во оваа година со сите ваши предлози и сугестии. Ви благодариме на довербата и ви ветуваме уште поинтересна година на вести и статии кои ќе го задржат вашето внимание.

Со почит, тимот на ТВ Пакет

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012